Nemilé překvapení part. 14

12. července 2008 v 10:26 | No_0ne |  Lady_Ann & No_0ne
Frank - svatební noc x)

Když jsme vystoupili z výtahu vytáhl jsem z kapsy kartu a odemkl nám pokoj. Jen co jsem otevřel dveře Gerard se na mě vrhl a začal mě zasypávat polibky.
"Ani nevíš jakou na tebe mám chuť" zašeptal mi do ucha a strkal mě přes pokoj k posteli. "Promilujeme celou noc"
"S ničím jiným jsem nepočítal" zasmál jsem se a začal mu rozepínat košily. Když byla konečně rozepnutá sundal jsem mu jí rovnou i se sakem.
"A kravatu mi necháš?" zeptal se Gee s úsměvem. Vyplázl jsem na něj jazyk a sundal mu jí taky. Přitáhl jsem si ho k sobě a políbil ho. Po chvíli jsem se odtrhl abych mu umožnil mi sundat moje oblečení. Postupně ze mě sundal všechno a potom mě hodil na postel. Přilehnul si ke mně a začal mě pomalu a něžně líbat.
"Vím, že ti to říkám neustále, ale miluju tě, Franku, strašně moc" zašeptal mi do ucha mezi polibky.
"Já tebe taky, Gerarde" usmál jsem se a začal ho hladit po celym těle. Přejížděl jsem mu prsty přes bradavky a občas jemně stisknul mezi dvěma prsty. Za chvíli jsem prsty nahradil jazykem. Chvíli jsem je dráždil a potom jsem se pomalu začal sunout níž. Obkroužil jsem jazykem pupík a začal jsem ho líbat na tříslech. Odměnou mi bylo Geeho vzrušené oddechování. Z ničeho nic se Gee zvedl a přetočil mě na záda.
"Dneska já" zašeptal mi do ucha a začal mě líbat na krku. Když se ho dostatečně nabažil začal se mazlit s celým mým tělem. Vzal do ruky mou erekci a pohyboval rukou nahoru a dolů. Jazykem mezi tím prozkoumával vše ostatní. Když už jsme oba byli vzrušení na maximum položil jsem Geemu nohy na ramena a on do mě pomalu vnikl. Vzájemně jsme si přírazy vycházeli vstříc a netrvalo dlouho a oba jsme dosáhli orgasmu. Měl jsem pocit, že tenhle byl od těch všech dřívějších přece jen o něco jinačí, když jsme teď byli svoji, ale asi to byl jen pocit. O chvíli později jsem ležel Gerardovi v náruči a nechal se od něj laskat hlazením po zádech a vlasech.
"Nepůjdeme do sprchy?" zeptal jsem se, když se mi začaly zavírat oči.
"S tebou vždy" usmál se Gee, dal mi pusu a utíkal do koupelny. Zvedl jsem se a utíkal za ním. Vlezl jsem do sprchy a zezadu se přitiskl na Gerarda. Slyšel jsem jak vzrušeně vydechl, když ucítil mezi půlkami mou znovu naběhlou erekci.
"Říkali jsme celou noc, ne?" zašeptal jsem mu do ucha a na jeden příraz jsem do něj vnikl.
"Oh sakra, Franku" zasténal a opřel se rukama o stěnu, zatímco já jsem tvrdě přirážel. Ten tvrdej sex má opravdu hodně co do sebe. Jednou rukou jsem držel Gerarda za bok, druhou jsem zabloudil k jeho penisu a začal s ní pohybovat nahoru a dolů. Honil jsem Gerarda ve stejném nemilosrdném tempu jako byly moje přírazy. Jeho steny začaly nabírat na intenzitě a za chvíli vyvrcholil. Udělal jsem se hned po něm. Unaveně jsem položil hlavu na jeho záda a nechával se unášet na vlnách doznívajícího orgasmu.
"Myslím, že se za chvíli neudržím na nohou" zasmál se Gee a otočil se ke mně. Unaveně jsem se na něj usmál a natáhl se, abych mohl vypnout sprchu. Potom jsem vyšel ven ze sprchy a nemotorně se začal utírat. Byl jsem opravdu hodně unavený. "Půjč mi to, já tě otřu," sebral mi Gee ručník a začal mě otírat. Když jsme byli oba suchý zalezli jsme do postele a schoulili se pod dekou. Chvíli jsme se ještě mazlili, ale potom nás přemohla únava a ve společném obětí jsme usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 13. července 2008 v 11:40 | Reagovat

:D:D:D:Dsem věděla že to celou noc nevydržej :D:D

2 Simka Simka | E-mail | Web | 13. července 2008 v 19:25 | Reagovat

Asi takk.... xD celá noc je moc... ale ako fuckt je že hard sex má dačo v sebe... xD super, prosím ďalej.. a ešte aj frank bude tehotný, nie??? XD

3 macuš macuš | 16. července 2008 v 21:54 | Reagovat

celou noc .. mno to by musela bejt snad jak králíčci duracel !! ...nebo jako komáři po viagře(šicí stroje) ....hehe dyby byl ještě frank těhotný tak bych se asi umlátila smíchy :D

4 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 5. září 2008 v 10:51 | Reagovat

Macuš:taky si myslim že otěhotní i Frank...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama