Nemilé překvapení part. 7

10. května 2008 v 1:01 |  Lady_Ann & No_0ne
Takže jelikož jsem se nudila a moje múza (díky Franku) mě políbila jsem napsala pokráčko. Doufám, že jsem své spoluautorce nezhatila plány na její část pokračování a že mě až mě uvidí neuškrtí XD (to by si mi snad neudělala XD) jinak děkuji všem za komentáře a tady je další díl, zase pohled Geeho:
Gerard:
Několik dlouhých chvil bylo v celém domě naprosté ticho. Pak Frank pomalu vstal, myslel jsem, že odešel, ale když se jeho paže zezadu obmotali kolem mýho pasu, věděl jsem, že mě samotného nenechá. Zvedl jsem pohled od koberce a políbil Franka na ty jeho dokonylé rty. Polibek mi se stejnou intenzitou oplácel.
''Miluji tě,'' zašeptal a přitom se mi dívál do oči.

''já tebe taky,''odpověděl jsem mu bez jakéhokoliv váháni.
''Nepujdeme si lehnout?'' zeptal se a já s úsměvem souhlasil. Po dlouhé době jsme usínali ve vzájemném objetí.
''Dobré ráno,'' usmál jsem se na Franka, když ráno otevřel oči. ''Dobré,'' odpověděl mi polibkem.
''Co budeme celý den dělat?''
''Co takhle jít se projít?''
''Mě se nikam, ale nechce!''
''No tak... Gee, nekecej... pujdeme se projít, nadýcháme se čerstvého vzduchu, zajdeme na oběd... Prosíííím,'' udělal na mě svůj neodolatelnej prosící obličejíček a já bych mu v tu chvíli odsouhlasil naprosto všechno. ''Dobře, vzdávám se... pujdeme ven.''
''Super!'' vyskočil nadšeně z postele a už byl u skříně a hledal si nějak vhodně oblečení. Lehl jsem si na bok a s úsměvem jsem pozoroval jeho krásné pozadí. Musel jsem se v duchu usmát. ''Na co tak koukáš?'' zeptal se aniž by zvedl pohled od oblečení ve skříni. ''Na tebe...'' zašeptám mírně vzrušeným hlasem a čekám jak bude reagovat. Otočil se zády ke skříni, několik vteřin dělal, že přemýšlí, ale pak ke mně skočí do postele.
''Myslíš na to na co já?''
''Myslíš na tohle, Frankie?''zlehla jsem se dotkl jeho rtů. Letmý polibek prohloubil ve vášnivý. Prsty jsem přebíhal po jeho páteři, přes jeho uzounké boky k okraji jeho boxerek. Pomalu mu je stáhl a sám sobě taky. Jeho boky se třely o ty moje. Ležel jsem na zádech a užíval si Frankovy dotyky, které mě přiváděly k šílenství... ''Na co čekáš?'' ''Na tvoji prosbu...'' ''Franku... prosím...'' Přes tvář mu přeběhl významnej úsměv. Pokrčil jsem nohy v kolenou, aby se do mě lépe dostal. Začal přirážet, nejdřív pomalu, ale po pár minutách zrychloval. Byl jsem nucene vzdychat...
''Tohle byl ten nejkrásnější sex, jakej jsem kdy zažil,'' zhodnotil jsem naši dopolední aktivitu a zapálil jsem si cigaretu.
''Tohle by si nemněl...'' vzal mi cigaretu, sám si potáh a pak jí típl. ''Pujdem se teda projít?''
''Dobře, pujdem,'' pomalu jsme se začali oblékat. Frank se oblékl do černých kalhot, které dokonale obepínali jeho dokonalé pozadí, tričko Muse, které si ukradl od kluků, když jsme s nima jeli tour po amerických městech. Já jsem si vzal to samé oblečení, co jsem měl u doktora (Gee ty seš prasátko XD).
''Nebude ti venku zima?'' zeptal se mě starostlivě Frankouš. A podal mi nachlip stejnou černou mikunu s bílími proušky jakou měl na sobě on. S úsměvem jsem mu poděkoval a mohli jsme vyrazit. Ruku v ruce jsme se procházeli ulicemi směrem k nějakému obchodnímu centru, kde jsme měli v plánu dát si oběd.
*v restauraci, po dlouhém procházení obchodního centra*
''Gee, omluv mě na malou chvíli, musím si něco zařídit,'' omluvil se Frank a zmizel někam ven z restaurace. U číšníka jsem si obědnal obrovský zmrzlinový pohár se spoustou jahodové zmrzliny a kousky čokolády (dala bych si XD). Než jsem to, ale stačil celý sníst už byl Frank zpátky a táhl sebou obrovskou igelitovou tašku.
''Co to sebou táhneš?''
''Dárek, pro vás dva,'' usmál se tím nejkrásnější úsměvem, který jsem na něm kdy viděl. Podal mi tašku a čekal až ji otevřu.Z tašky jsme vyndal obrovského plyšového medvěda, který měl na bříšku vyšito: I love you. Celej šťastnej jsem Franka objal a před celou restaurací jsem ho políbil....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 10. května 2008 v 8:22 | Reagovat

ummm to je sladkýýýýý

2 macuš macuš | 10. května 2008 v 12:48 | Reagovat

jééé tj krásnýýý ...aww je to cuteeee !!!

3 - - | 10. května 2008 v 14:21 | Reagovat

nádhera ,krása awwww.....

4 Anett Anett | Web | 10. května 2008 v 18:55 | Reagovat

wrrr

5 xXoXx xXoXx | 14. května 2008 v 7:06 | Reagovat

Já úplně vidím ty palcový titulky: "Zpěvák My Chemical Romance těhotný!" a chcípám tady smíchy...xD

6 Simka Simka | E-mail | Web | 23. června 2008 v 14:09 | Reagovat

ewww, to je krásne od Frankieho x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama