Nemilé překvapení part. 5

4. května 2008 v 18:49 | No_0ne |  Lady_Ann & No_0ne
Prosím, tady to máte...x)
Frank:
"Frankie, nezdá se ti, že seš kapku nadrženej?!" zasmál se Gerard, když jsem ho povalil pod sebe a začal ho líbat na krku.

"Ne myslím, že ne!" zasmál sem se do jeho krku a pokračoval v líbání. "Mám na tebe strašnou chuť" zašeptal jsem mu do ucha.
"Franku, nerad ti to říkám, ale docela mě bolí p*del"
"Ooo…promiň zlato, já nechtěl…jen…ty mě tak strašně vzrušuješ, že si pak nemůžu pomoct a jdu na to moc rychle" zadíval jsem se mu omluvně do očí a přitulil se k němu.
"Frankie, ale já ti nic nevyčítám" pohladil mě po tváři. "Jen konstatuji. Miluju trvdej sex, za trochu bolesti to stojí!" usmál se na mě. "Ale kdo říká, že musíme mít jen sex, že?" usmál se na mě hříšně, převrátil se nade mě a začal mě líbat na krku. "Je přece tolik jiných příjemných možností" šeptal mi do krku a začal se posunovat níž. Když se dostal k mojí bradavce vzal jí mezi zuby a trochu si s ní pohrál. Zvrátil jsem vzrušeně hlavu a to Geeho donutilo k pokračování cesty, kterou začal. Líbal mi bříško (no, teď spíš pupek, ale budiš:D), zakroužil jazykem okolo pupíku, sklonil se ještě níž a líbal mě na tříslech. Skoro jsem šílel z toho jak si semnou hrál. Když viděl jak se pod ním beznadějně svíjím a mezi vzdechy ho žádám, aby už mě netrápil, poslechl mě a konečně mě vzal do úst. Nejdřív jen jemně kroužil jazykem okolo vrcholu, ale potom začal pohybovat hlavou a pořádně mě kouřit. Když si pak začal pomáhat rukou, abych z toho měl ještě lepší prožitek, moc dlouho jsem to nevydržel a za chvíli se udělal. Myslím, že pokud mě neslyšeli lidi až dole v hale, je to docela úspěch. Chvíli mi trvalo než jsem opět začal vnímat okolí. Když jsem otevřel oči Gee ležel vedle mě a usmíval se. Na nic jsem nečekal a přetočil jsem se na něj. Začal jsem ho hladově líbat a hladit po celém těle. Cítil jsem jak mě do podbřišku tlačí jeho erekce a tak jsem se od něj odtrhl a bez dlouhých caviků jsem ho vzal do úst. Gee jen překvapeně zasténal a zapletl mi ruce do vlasů. Tolik jsem se snažil, že jsem po chvíli uslyšel jeho táhlý sten a cítil jsem jak se mi udělal do pusy. Vyčerpaně jsem se svezl na místo vedle něj a prudce oddechoval. Tohle byla jízda, takhle nějak bych si to představoval každý ráno.
"Miluju tě, Frankie" zašeptal mi Gee do ucha a přitulil se ke mě.
"Já tebe taky, Gee, já tebe taky" usmál jsem se na něj a spokojeně zavřel oči. Když jsem je znovu otevřel zjistil jsem, že jsem si trochu schrupnul a my máme být za 20 minut dole. "Do prdele" zaklel sem.
"Teď ne Franku, jsem utahanej, necháme to na večer" zamrmlal Gee a spal spokojeně dál.
"Vstávej Gerarde! Usnuli jsme! Za 20 minut máme být dole!" vyskočil jsem z postele a hodil na sebe nějaký oblečení co se válelo na zemi.
"Kecáš!"
"Ne fakt ne" oznámil jsem mu a začal házet oblečení do kufru.
"A sakra" zaklel Gee a začal se taky oblékat. "Mikey nás zabije!"
"Ale no tak, to stihnem" uklidňoval jsem ho a běžel do koupelny zabalit kartáčky na zuby. Mezitím se Gee stihnul dooblíknout a zabalit zbytek věcí.
"Hotovo, můžeme vyrazit" usmál se na mě.
"Uff, to sem rád" usmál sem se taky a políbil ho. Popadl jsme každý jeden kufr a vydali se dolů do haly za ostatníma.
Gerard:
''Konečne!'' zaradoval se Mikey, když jsme s Frankem zasedli ke stolu. Rychle jsme do sebe naházeli snídani a přesunuli se k autobusu. A začal náš každodenní kolotoč. Ještě, že je tahle tour konečně u konce. Zítra konečně vstávání podle mé chuti... nebo spíš žádný...
''Kluci...nezapomněli jste náhodou na ten rozhovor?''
''Na jakej?'' odpověděl Mikey otázkou. Ha on taky něco neví.
''Pro jeden televizní kanál...''
''No to budou zase otázky...'' protočil jsem panenky a unaveně se posadil do gauče. Pustil jsem si televizi a znuděně poslouchal nějaký kecy moderátorského páru za televizním pultíkem. ''Zrovna jsme dostali zajímavou zprávu. Chtěli bychom se vám všem omluvit, za uvedení mylných informací ohledně naší starší reportáže související s možností mužského těhotenství. Lékaři konečně vyšli s pravdou najevo!" zakončila svůj proslov moderátorka a já nenápadně nastražil uši. Záběr se změnil a na obrazovce se objevil vyhublý černovlasý mladík vedle kterého postával menší zavalitý doktor. Moderátor se s panem doktorem bavil o spoustě podrobných informací, ohledně nedávné reportáže, ve které rozebírali jako novinku, případ těhotných mužů. Nakonec se ukázalo, že to zas taková novinka to není... Dokonce tam bylo i několik rozhovorů s muži, kteří si tímto těhotenství prošli a teď vychovávají naprosto zdravé děti. Fascinovaně jsem na tu televizi zíral ani jsem si nevšiml, že se kolem naskládali i kluci. Po víc jak půlhodinové reportáži, se ten černovlasý mladík rozloučil a na televizní obrazovce se objevili znova ti moderátoři ve studiu. Ještě poukázali na další informace, které nadále zjišťují a zpracovávají do dalšího vysílání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 macuš macuš | 4. května 2008 v 19:45 | Reagovat

a gee bude taťka a frankie bude mamka !!! jůůů ... mno dovře už sem v klidu :D....jinak moc pěkný ... :-)

2 macuš macuš | 4. května 2008 v 19:45 | Reagovat

a mám 1.koment juuchhůůůů !!! :D:D

3 FraGee FraGee | Web | 4. května 2008 v 20:13 | Reagovat

XXDXDSUPER, tak pokračujte, rychle!!

4 Pája (No_0ne) Pája (No_0ne) | 4. května 2008 v 21:05 | Reagovat

No já frčím na týden do Francie, takže si na pokračování trochu počkáte...xD

5 Simka Simka | E-mail | Web | 23. června 2008 v 14:03 | Reagovat

hohoooo!! superné! idem ďalej x))))

6 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 5. září 2008 v 10:31 | Reagovat

"Do prdele" zaklel sem.

"Teď ne Franku, jsem utahanej, necháme to na večer" zamrmlal Gee a spal spokojeně dál.

omg...*lol*...xDxDxD

7 GFMBR GFMBR | Web | 27. října 2008 v 14:39 | Reagovat

jaaaj XDD hey to jsou ušukánci ti dva XDD ale jo dobře jen směle do toho XDD jen až jeden z nich otěhotní aby pach těch dětí neměli 1000 XDDD ale jako vždy paradní díl XDD jdu na další XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama