Book of me IX.

4. května 2008 v 22:07 | Lady_Ann |  Lady_Ann's story
Tak jedna méně povedená kapitolka...
''Máte nějaké přání?'' zeptá se mě s úsměvem Gee, když vejdu do liduprázdného krámu s Cd.
''Sháním jednoho prodavače...delší černé vlasy...s roztomilým úsměvem a blbými nápady... určitě znáte!''

''Bohužel, nikoho takového neznám, ale možná bych vám mohl postačit i já,'' vášnivě mě políbil a vysadil mě na prodejní pult. Trochu jsem se od něj odtáhl a usmál jsem se na něj.
''V kolik končíš?''
''Zá půl hodiny!Ale teď už stejně nikdo nepřijde,''usmál se a znovu mě políbil. Rozepl mi bundu. Zvonek na dveřích se rozezvonil a do krámu vešla menší zrzka v minisukni. Rychle jsem seskočil ze stolu. Omylem jsem Gerardovi dupl na nohu, ten se málem udusil smíchy. Blbec...co si ta holka o nás pomyslí...sice nic, co by nebyla pravda, ale nemusí hnedka všichni vědět, že spolu chodíme.
''Mohu vám nějak pomoci?'' zeptá se ji Gerard slušně, ale jde na něm vidět, že by ji nejradši vyhodil dveřmi ven. Po víc jak půlhodinovým vybírání si nakonec koupí nějaké cd. Gee zhasne světla, obleče si bundu a můžeme jít.
Na večeři jsme se stavili v jedné útulné pizzerii. Objednali jsme si každý svojí pizzu, já sýrovou a Gerard kuřecí s ananasem. Moc jsem toho nesnědl, protože jsem celou dobu poočku pozoroval Gerarda. Za hodinu jsem z pizzerie odcházel ještě hladovějěí než předtím.
''Gee?''
''no?''
''Můžu tě políbit?''
''Tady?před těma lidma?''
''No? Máš něco proti?''
''vůbec nic...''
Paže jsem omotal kolem jeho pasu a svými rty se dotkl těch jeho. Jeho ruce mě hladili po zádech... Ten kratičký okamžik se změnil ve věčnost. Jen tak jsme tam stáli a líbali se.
''Nepujdem domů?''zašeptal proti mým rtům. Neubránil jsem se úsměvu, protože jsem tušil, jak to bude doma pokračovat. Ta představa se mi líbila...a to nejenom mě!Chytl jsem se jeho ruky, prsty jsem propletl s těmi jeho. Pohrdavé pohledy některých lidí jsme nevnímali... byli nám ukradený. Teď jsme jenom my dva. Já a Gerard. Konečně se mi splnil sen, který jsem snil tak dlou, o kterým jsem si myslel, že se nikdy nemůže stát skutečností...
''kde že jsme to skončili?''zeptal jsem se jen co jsme překročili práh bytu. Svlékli jsme si bundy a boty.
''já ti nevím,'' dělá, že přemýšlí...''asi jsem si vzpomněl...'' políbil mě. Cestou do ložnice jsme se vzájemně svkékali. Lehce do mě strčil a já pozádu dopadl do peřin. Jeho polibky pokrývali celé mé tělo. Jen jsem tam ležel a užíval si Gerardovi pozornost, kterou mě zahrnoval. Naše boky se o sebe třeli a my zhluboka oddechovali. Ještě několik minut jsme si užívali to slastný mučení, kdy ani jeden nechtěl udělat ten první krok... Když už jsem t nemohl vydržet převzal jsem iniciativu já... vyměnil jsem si s Gerardem pozice. Jemně jsem do něj vnikl a začal přirážet. Místností se nesly naše vzdechy plné slasti a rozkoše. Za několik minut jsme už vedle sebe leželi a zhluboka dýchali. Unavedě jsem ležel velde něho, pohrával jsem si s pramínkem jeho spocených vlasů.
''Frankie?''
''Hmmm?'' dal jsem mu vědět, že ho poslouchám, ale dál jsem se věnoval hře s jeho vlasy.
''Jak to s náma vlastně je? Víš jak to myslím... před třema dny jsme byli kamarády a teď? Milenci?Nebo to byl úlet na několik noci? Já jen, že bych si konečně od života přál trochu šťestí...''
''Já taky... Miluju tě...''stačí ti to jako odpověď? Nebyl jsem si tím jistý...
''Já tebe taky'' políbil mě a já pomalu začal usínat...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 5. května 2008 v 19:01 | Reagovat

jeeeeeeeee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama