Nemilé překvapení part. 2

29. března 2008 v 23:59 | No_0ne |  Lady_Ann & No_0ne
Je tu pokračování x)
Ráno jsem se probudil jako poslední. Vyhrabal jsem se z postele, hodil na sebe nějaký čistý oblečení a vydal se za klukama do "obýváku". Seděli rozvalení na pohovce a o něčem živě diskutovali. "Dobré ráno"
"Dobrý" odpoví mi sborově. Přisedl sem si k Geemu, abychom si popřáli osobnější dobrý ráno. Dostal jsem sladký polibek a krásný úsměv.
"No tak kluci!" ozval se Ray.
"Co je? Závidíš?" zasmál jsem se a schválně pohladil Gerarda po stehně.
"Ani náhodou" zasmál se taky a vyplázl na mě jazyk. Jenom sem se na něj usmál a věnoval se zase Gerardovi..

Gerard:
Když sem si tak znuděně sledoval zprávy, zaujala mě nějaká reportáž o tom, že i muži můžou mít děti. Vduchu sem se nenápadně zaradoval, ale za okamžik mi moji radost zkazil můj milovanej bratříček. Prej nechce být strejda a že si máme s Frankem dávat pozor, to mě tak naštvalo, že sem byl i na chudáka Frankieho hnusnej. Radši sem šel spát než řeknu něco čeho bych mohl litovat ještě víc. Frank přišel chvilku po mě. Lehl si ke mně a já potichu zašeptal, "promiň," ale nejspíš mě neslyšel. Ještě dlouho do noci sem jen tak ležel v posteli a poslouchal Frankovi pravidelné nádechy.
Ráno sem se probudil první, vstal sem a z kufru sem si vyndal nějaké kalhoty a tričko. V kuchyni sem si uvařil kávu. Zase sem se vrátil do ložnice, kde sem našel svůj notebook a odnesl si ho do našeho "obyváčku". Pustil sem si nějakou hudbu, koukl se na myspace, co tam o nás píšou a je tak ze zvědavosti sem se koukl na tu reportáž znova.
"Dobrý ráno," popřál mi Ray.
"Dobrý," odpověděl sem mu a rychle vypl notebook. Autobus pomalu začal ožívat. Kolem desáté byli už skoro všichni vzhůru, chyběl tu jenom Frankie. "Dobré ráno," pozdravil nás rozespale. "Dobrý," odpověděli mu všichni. Sedl si vedle mě a já mu popřál dobré ráno polibkem.
"No tak kluci!" okřikl nás Ray.
"Co je? Závidíš?" zeptal se ho se smíchem Frank a naschvál mě pohladil po stehně.
"Ani náhodou," zasmál se taky a vyplázl jazyk. Co udělal pak, když sem Franka znovu políbil sem už bohužel neviděl.
"To si to nemůžete nechat do hotelu?" zeptal se naštvaně Mikey. Ten chlap mě začíná hodně vytáčet, ještě že máme před sebou jenom dva koncerty nebo přísahám, že bych ho praštil.
"My budem dneska spát v hotelu?" vysloví svůj dotaz Ray.
"Ano, budeme spát v hotelu, ještě to někdo nepochopil?" usnadním Mikeymu odpověď, protože vypadal, že po Rayovi něco hodí. Moje myšlenky pomalu opustili tenhle obyvák a přesunuli se do hotelového pokoje.
Frank:
Yeah, super! Právě jsem se dozvěděl, že dneska spíme v hotelu. To bude divoká noc! Nemůžu se dočkat. Kdy naposled jsem se Geeho mohl pořádně dotknou? Přitulím se k němu a on mě obejme kolem ramen, vím, že on to cítí stejně.
O pár hodin později v šatně pár minut před nástupem na stage
"Dneska to pořádně rozjedem, jasný?!" dirigoval všechny Gerard.
"Jo neboj, brácha, vždycky do toho jdem naplno, ne?" Všichni sme si plácli a vydali se na stage. Ještě než Gerard vkročil na scénu přitáhl jsem si ho k sobě a hladově políbil. Stejně intenzivní odezvy jsem se dočkal od něj. Když jsme se oba odtrhli všiml jsem si Geeho boule v kalhotech. No…já na tom byl naprosto stejně. :D Usmál jsem se na něj a vkročil na stage. Gerard vyrazil hned za mnou a nezapoměl mě plácnout po zadku. Když jsem se na něj otočil, vyplázl na mě jazyk. Ale tak nějak rajcovně…asi…teda moje tělo si to asi myslelo. Bože já jsem nadrženej. Tohle bude hodně dlouhej koncert.
Začali jsme hrát a já pořád poočku sledoval Geeho. To jak se hýbe, jeho gesta, zpěv. Nedivím se těm fanynkám a fanouškům, kteří se pod náma dole mačkaj v davu. Já bych se proto, abych viděl Gerarda mačkal asi taky. Ale já mám to štěstí, že nemusím a taky, že já mám toho skutečnýho Gerarda. Ne toho ideálního jak si ho představují oni, ale Gerarda se všemi jeho chybami a naopak pozitývi. Celý koncert sme okolo sebe kroužili a občas se "náhodně" dotkli. V jednu chvíli už jsem to ale nemohl vydržet a prostě jsem Geeho políbil. Před všema, na rty a opravdu hluboce. Úplně jsem zapoměl hrát. Když jsem se odtrhl dělal jsem jakoby nic a opět se zapojil do hry. Gee se taky docela rychle vzpamatoval. A to ve všech směrech pousmál jsem se když sem se mu opět zadíval mezi nohy…:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | E-mail | Web | 14. dubna 2008 v 21:22 | Reagovat

hustěěěěěěěěěěěěěěěěěě

2 Simka Simka | E-mail | Web | 23. června 2008 v 13:52 | Reagovat

paráda- čo je lepšie ako keď sú vo Frerarde nadržaný Frank a Gee? nič xD

3 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 5. září 2008 v 10:22 | Reagovat

hele je možný že sem tuhle story už četla???

4 GFMBR GFMBR | Web | 27. října 2008 v 12:00 | Reagovat

awwww.....tak to je srsné XDDD hey jsem asi perverzák ale nemužu se dočkat na tu nic strávenou v hotelovém pokoji XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama