Book of me VI.

30. března 2008 v 9:39 | Lady_Ann |  Lady_Ann's story
Další kápitolka... doufám, že se bude líbit ;-)
Nepromluvili jsme dokud jeho auto nezastavilo na příjezdové cestě k jejich domu.
''Nezašel...'' začali jsme oba.
''Nejdřív ty,'' dám mu přednost.
''Nezačel by si třeba na kafe nebo na pivo?'' zeptal se a pohled měl pevně upřený ke svým černým etnískám.

''Jasně.''
''Fakt?''zeptal se jako kdyby si myslel, že na něj za chvíli zakřičím apríl a zdrhnu pryč.
''Jo, proč se divíš?''
''Já...když...já....'' lehce zčervena, pravou rukou si schoval neposedné vlasy za ucho.
''Gee...co ty?''
''Ty nevíš, co o mě tady o mě ty starý čarodejnice prohlašujou?''
''Vím, ale co je mi do toho? O mě toho nakecaj sice míň, ale když už si něco najdou tak tostojí za to!''
''Seš si jiste, že se mnou na to pivo chceš jít?''
''Jo....protože pochybuju, že by si mě v opilosti znásilnil,'' i když to by mohlo být zajímavý, dodám v duchu a zároveň si za to musím nafackovat. Vždyť před hodinou jsem měl přítelkyni a teď bych chtěl, aby mě tu znásilnil sousedovic syn. Já se vážně o něco praštil!''Tak jdem?'' jenom pokrčil rameny a mohli jsme jít.
Tu noc jsem se pořádně ož*al. Gee mě nechal přespat u sebe, protože mě nechtěl prohledávat a nebo dokonce nechat rodičům napospas. I když v sedumnácti sem už docela dost dospělej, ale jim by spíš vadilo to, že mě vidí s Geem. Ale na ten večer nikdy nezapomenu. V ten den jsem poznal skvělýho kámoše, se kterým jsem mohl o všem mluvit.
****
V duchu se usměji. Asi bych si měl dát kávu... zapálím si teprve druhé cigáro a zase si sednu ke knížce. Přeskočím několik kapitol až se dostanu do půlky knihy o 4 roky déle.
****
''Gee, co je?'' zeptám se ho, když jedno podzimní odpoledne zazvoní celý ustaraný a nešťastný, ale když mě uviděl jenom v černých kalhotech musel se usmát.
''Rozešli jsme se,'' řekne a skloní pohled k zemi. ''Nemohl bych u tebe několik dní zůstat?''
''Jasně, že jo!'' odpověděl sem mu možná až moc nadšeně. Pomohl jsem mu s kufrem a zavedl ho do obyváku.
''Proč jste se s Emmou vlastně rozešli? Byly jste spolu 6 let, tak proč tak najednou?'' zeptal sem se ze zvědavosti... Kolikrát se mi ve snu zdálo, že se ti dva pohádají a Gee bude jenom můj, že spolu začnem chodit, ale vždycky jsem si ráno musel za takový sen nafackovat, vždyť on mě považuje za kamaráda.
''Musel jsem ji říct pravdu... už sem ji delší dobu nemiloval... Nemůžu si dát sprchu?''
''Jasně, proč ne... jenom ti přinesu ručnik. A určitě budeš chtít dát věci do skříně tak ti nějakou uvolním.''
Za chvilku jsem byl zpátky s ručníkem. A šel jsem se kouknout po volné skříni. Po mém posledním vztahu jsem měl svoje oblečení rozházený po všech skříních, ještě že jsem měl jenom 3. Jednu celou sem Geemu vyklidil. Z koupelny sem slyšel téct vodu, musel jsem se se pro sebe usmát. V obyváku na stole jsem našel ručník, co jsem mu před několika minutama tam položil. Řekl jsem si, že bych mu ho mohl přinést... Těsně před dveřmi jsem zaváhal...
Rozechvělou rukou jsem otevřel dveře, pohledem sem prolétl velkou koupelnou, ale můj pohled upoutalo něco jiného. V pravém rohu naproti dveřím byl velký sprchový kout. Ze dvou stran krytý a z jedné otevřený, stál ke mně zády a mě tím poskytl krásný výhled na jeho dokonalé pozadí, Neviděl sem na něm jedinou chybu... Pomalu sem začínal závidět každé kapce horké vody, když stékala po jeho dokonalém bílém těle a zanechávala za sebou mokrou cestičku.
''Já...přinesl sem ti ručník...za...zapomněl sis ho na posteli...''vykoktal sem ze sebe s námahou a chtěl sem odejít, tak jak mi radil můj rozum, ale moje srdce a tělo si dělalo, co chtělo.
''Mohl by si mi ho podat, prosím?'' vypl vodu a nastavil ruku abych mu do ní položil ručnik. Ruka se mi neuvěřitelně třásla a já cejtil srdce až v krku. V kalhotách sem měl už docela těsno, tak sem mu ten ručník podal a rychle sem se otočil a odešel z koupelny. Posadil sem se do křesla a pokoušel sem se dostat z mysli pohled na Gerard, ale nešlo to... Nedokázal sem pochopit, co se to se mnou děje...
''Frankie?...Franku... kde je ta kávu?'' ozval se Geeho hlas z kuchyně.
''Hned tam sem,'' vstal sem a zašel za ním do kuchyně.
Otevřel sem skříňku nad umyvadlem, chvíli sem tam hledal a úplně v zádu našel nový balíček kávy, musel sem se postavit na špičky, abych na něj dosáhl. Najednou mi ruplo v kotníku a já ztratil rovnováhu. Volnou rukou sem hledal něco, čeho bych se mohl zachyti, ale nakonec jsem skončil na zemi spolu s Gerardem. Jeho obličej byl několik centimetrů od toho mého...a pak najednou zrušil tu vzdálenost mezi námi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CuCumber CuCumber | Web | 3. dubna 2008 v 22:21 | Reagovat

potlesk,potlesk,potlesk!!!!! cute!!

2 Pája Pája | 6. dubna 2008 v 13:58 | Reagovat

Hej, co takhle hodit další díl, hmm? :D

3 Nancy Nancy | E-mail | Web | 6. dubna 2008 v 23:29 | Reagovat

bomba  skvele dalsi dil

4 Simka Simka | E-mail | Web | 16. června 2008 v 15:20 | Reagovat

Uhm... ja cem také čítať..... jú

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama