Book of me IV.

25. března 2008 v 20:45 | Lady_Ann |  Lady_Ann's story
Děkuji za komenty holky a tady je pokráčko ;-)
Rano mě probudilo slunce. Hodiny ukazovali pár minut po desáte. Jimmy odešel ještě v noci, takže tu byl zase sám. V kuchyni sem si přivapravil kávu a nějakej obloženej chleba. Vysprchoval sem se a oblékl do čistého oblečení. Z kabely sem vytáhl notebook a začal sem se psaním. Několikrát sem se rozmýšlel jak začít, pak z toho ale něco vylezlo a já s radostí pokračoval dál. První stranu sem oslavil kávou stejně tak jako druhou a třetí. K obědu sem si objednal nějakou pizzu, který sem se stejně nedotkl, protože vypadala naprosto odporně. Večír sem do postele padl úplně rozlámaný z toho věčnýho sezení u toho počítače. Několikrát sem se přistihl u toho, že mě to začalo i bavit a podle toho to taky vypadalo. Za jeden den sem stihl napsat víc jak 26 stránek.

Dny, které sem proseděl u počítače se pomalu začali měnit v týdny a já pořád psal. Ven sem vycházel jenom když sem už opravdu musel. Skoro sem zapomněl jak všichni lidi někam spěchaj. Kamarádi mě už přestali zvát na ty jejich večírky, protože věděli, že se na ně jako pokaždý vykašlu. Jimmy mě občas přišel zkontrolovat. Přinesl mi nějaký nový filmy, cd a noviny nebo nějaký knžky který ho zaujali. Já si stejně nenašel čas ani na zapínání mobilu.
Sam ke mně chodila, aby si se mnou pokecala. Chtěla se o mně doszvědět spoustu věcí, které se z deníku nedočetla a dokonce se přiznala, že deník celej nedočela, i když k tomu prý měla několik příležitostí.
Jednou se ji dokonce povedlo vytáhnout mě ven. Zašli sme do kina na nějakou kravinu, se spoustou mrtvejch lidí, ze kterých se stávali zombie. Všude byla spousta krve a já se tomu musel smát. Když jsem si o přestávce šli se Sam pro popkorn, potkali jsme se s Jamiou. Vlasy měla obarvené na blond a přišlo mi, že i shodila nějaký to kilo navíc. Kdybych ji neznal, řekl bych, že je to kočka. S ohromným nadšením nám vyprávěla, jak se spolu se svým novým přítelem přestěhovala. Prý se ji na předměstí přestalo líbit a tak si koupili nějakej byt v nově přistavených panelácích (asi špatnej výraz, ale mě za boha nic nenapadlo XD). Dokonce kecala něco o čtvrti, ve které sem bydlel i já. Docela ve mně hrklo, ještě že sem ji neřekl, kde těď bydlím a doufám, že to ani nějak nezjistí. Mohlo by se totiž stát, že by mě pořád otravovala a na to sem měl tu nejmenší chuť. Radši sem se omluvil a zapadl na záchody a nechal tam Sam na pospas Jamii. Zachoval sem se k Sam hnusně, ale jinak to nešlo, prostě sem se ji zase potřeboval zbavit. Když sem po pěti minutách vycházel ze záchodků, viděl jsem Jam jak ruku v ruce odchází s nějakým chlapem směrem ke kinosálu na druhé straně kina. Chvilku sem se koukal za nima a musel sem uznat, že ten chlápek měl krásnej zadek, ani moc velkej ani male, prostě tak akorát. Měl na sobě černý oblečen a delší černé vlasy. Trochu sem zalitoval, že sem nevyšel dřív, třeba by mi ho mohla i představit.
O čtyři měsce později
Pomalu se blížilo datum vydání a já si zase nebyl jistej tím, jestli je to tak skvělej nápad jak sem si dřív myslel. Nakonec sem došel k závěru, že asi tisk jen tak nezastaví, ani kdybych si vymyslel jakýkoliv důvod proč se na to vykašlat. Několikrát sem si vzpomněl na Jamiinýho přítele. Několikrát sem si představoval, jak asi vypadá, ale nikdy by mě nenapadlo, že toho chlapa moc dobře znám, ale to sem se měl dozvědět až pár týdnů po vydání knihy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | E-mail | Web | 25. března 2008 v 22:01 | Reagovat

jo byl to Gee? nebo ne? nenapinej rychle pokracko

2 Frerard Vampire Frerard Vampire | 5. června 2008 v 14:48 | Reagovat

bože!!!Gerard chodí s tou prasnicí???OMFG!!!!

3 Simka Simka | E-mail | Web | 16. června 2008 v 15:15 | Reagovat

Néééé!!! Gerard ne, s tou sviňou ne :( idem ďalej ( PS pre Jamiu z príbehu: aj tak na na teba vysere xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama